Home /
SAMSUNG HW-J355 – Opinie
;

SAMSUNG HW-J355 – Opinie

Podłączenie telewizora do Twojego soundbar’a SAMSUNG’a HW-J355 nie jest trudne. Zaczynamy od podłączenia urządzeń za pomocą kabla audio. W telewizorze szukamy gniazda AUX i łączymy oba urządzenia kablowo. Ponieważ przewód audio nie jest dołączony do zakupionego zestawu, możesz również spróbować podłączyć Twoje urządzenia za pomocą kabla optycznego, który w zestawie jest. W tym przypadku szukamy gniazd OPTICAL OUT w telewizorze i przełączamy je do wejścia OPTICAL IN w sounbarze. Przestawiamy również funkcję cyfrowego wejścia optycznego na D.IN.

Następnie włączamy telewizor i przechodzimy do jego ustawień. Na karcie „dźwięk” szukamy opcji „ustawienia głośników”. Następnie w menu ustawień telewizora znajdujemy „dodaj nowe urządzenie” i ustawiamy w pozycji „włączone”. Na górnym pasku panelu Twojego soundbara szukasz przycisku „source”, aby wybrać telewizor, jako źródło. W tym momencie Twój telewizor wyświetli zapytanie, czy włączyć funkcję „TV SoundConnect”. Przyciśnięcie przycisku „yes” kończy podłączenie listwy Soundbar do telewizora.

Możesz również oba urządzenia podłączyć za pomocą Bluetooth. W tym wypadku po naciśnięciu na panelu soundbar przycisku „source”, należy wybrać tryb BT. W urządzeniu, do którego chcemy soundbar podłączyć (nie musi to być telewizor) wybieramy menu Bluetooth, i szukamy urządzeń, które są w zasięgu. Gdy znajdziemy właściwe, na panelu soundbar zostanie wyświetlona nazwa tego urządzenia z przypisanym symbolem BT. Po potwierdzeniu wyboru urządzenia powinny współpracować ze sobą.